Akumulatory ukraińskie śląskie

Akumulatory do samochodów posiadających system StartStop to osobny temat. Tutaj silnik jest automatycznie wyłączany podczas każdego postoju, i uruchamia się z chwilą wciśnięcia pedału sprzęgła. Jakie akumulatory powinniśmy wybrać do tego typu pojazdów?

Akumulatory ukraińskie śląskie

Akumulatory ukraińskie śląskie

Akumulator EFB

Akumulatory amega dostępne w naszym sklepie to szeroki asortyment produktów przeznaczonych specjalnie do tego typu silników. Akumulatory ukraińskie EFB to 2-krotnie większa wytrzymałość, a także 30 miesięczny okres gwarancji dla samochód osobowych! Baterie samochodowe stworzone w technologii EFB posiadają płytę dodatnią, która jest pokryta powłoką poliestrową. Dzięki tej powłoce zwiększa się ich odporność na częste rozładowywanie i ładowanie.

Akumulatory ukraińskie śląskie – idealne do każdego pojazdu

Objawy rozładowanego akumulatora

Myślisz, że Twój akumulator zaczyna pracować inaczej niż zawsze? Najczęstszymi objawami są:

  • Brak zapalonych kontrolek na desce rozdzielczej,
  • Wolne obroty silnika podczas uruchamiania,
  • Nieustannie niedoładowany akumulator.

Jeżeli któryś z tych podpunktów opisuje stan Twojego pojazdu, to znak, że za niedługo trzeba będzie kupić nowy lub udać się do mechanika. Jednakże pamiętaj co zrobić ze starą baterią samochodową. Nie wyrzucaj jej do śmieci, tym bardziej do odpadów zmieszanych, czy nie zostawiaj jej luzem położoną koło śmietnika. Taka bateria zawiera niebezpieczne substancje, które mogą skazić glebę, a nawet wodę! Najbezpieczniej będzie oddać ją do pobliskiego PSZOKa lub zadzwonić do firmy, która skupuje zużyte akumulatory.