Akumulatory ukraińskie Opole

Tak jak każda część w samochodzie przyjdzie i czas na akumulator, który w końcu straci swoją żywotność. O tym jak ważny jest ten element pojazdu wiele razy pisaliśmy na naszych innych stronach, ale pamiętajcie, że bez niego nie wyruszycie w podróż! Co zrobić z zużytym akumulatorem oraz jaki akumulator wybrać?

Akumulatory ukraińskie Opole

Akumulatory ukraińskie Opole

Zużyty akumulator - co z nim zrobić?

Nadrzędną zasadą jest to, że zużyty akumulator NIE WYRZUCA SIĘ do zwykłego śmietnika, nawet do odpadów zmieszanych, a także nie zostawia się go przed śmietnikiem, jak to jest w przypadku innych produktów. Kiedy nasza bateria samochodowa już dłużej nam nie posłuży należy udać się do PSZOKu – Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych lub oddać w sklepie podczas kupna nowego.  Baterie samochodowe negatywnie wpływają na nasze środowisko, ponieważ posiadają niebezpieczne substancję jak ołów, rtęć, kadm czy cynk. Te składniki mogą skazić glebę, a w najgorszym przypadku wodę. Jeżeli nie mamy w pobliżu PSZOKa możemy skorzystać z alternatywnej opcji jaką są firmy skupiające stare akumulatory. Pamiętajcie o tym i dbajcie o środowisko.

Rodzaje akumulatorów Megatex

Akumulatory amega to szeroki wybór i kilka wariantów baterii. To jaki rodzaj produktu będzie potrzebny zależy od marki i silnika pojazdu. Odwiedzając naszą stronę dowiesz się jaki akumulator będzie dla Ciebie odpowiedni, a poniżej przedstawiamy wszystkie możliwe warianty produktów:

  • Akumulatory M2,
  • Akumulatory M3,
  • Akumulatory M5,
  • Akumulatory M7,
  • Akumulatory EFB.

Wszystkie te produkty zostały szczegółowo opisane, tak aby każdy kupujący mógł z łatwością odnaleźć potrzebny produkt.


Akumulatory ukraińskie Opole – inwestycja w przyszłość.