Akumulatory ukraińskie Kraków

Dostępność akumulatorów różnego rodzaju może przysporzyć niemałych kłopotów, szczególnie tym osobom, które decydują się samemu kupić baterię samochodową. Ilość informacji jakie muszą przyswoić może z czasem przytłoczyć. W jaki sposób czytać oznaczenia znajdujące się na akumulatorze, tak aby wybrać odpowiedni do swojego pojazdu? Przeczytaj poniżej!

Akumulatory ukraińskie Kraków

Akumulatory ukraińskie Kraków

Akumulatory Megatex

Możemy powiedzieć, że jednym z najważniejszych elementów samochodu jest właśnie akumulator. To na nim skupia się cała niezawodność uruchamiania pojazdu. Szczególnie daje o sobie znać zimą, kiedy temperatury spadają poniżej zera, a poranni kierowcy nie mogą odpalić swojego auta. Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwań odpowiedniego akumulatora to pewnie zauważyłeś, że na rynku dostępne są akumulatory ukraińskie, które coraz bardziej cieszą się popularnością wśród kierowców. Co je wyróżnia? Przede wszystkim szeroki asortyment produktów w różnym przedziale cenowym – każdy klient wybierze coś na swoją kieszeń! Oprócz tego gwarancja wysokiej jakości, szeroka oferta akumulatorów i czas gwarancji wynoszący nawet 30 miesięcy!

Jak czytać oznaczenia?

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, jeżeli postanowiłeś sam kupić akumulator, przygotowaliśmy małe wyjaśnienie, co oznaczają poszczególne frazy:

  • Pojemność baterii wyrażona znakiem Ah (amperogodziny).
  • Prąd rozruchowy, który określa jednorazowy i krótki wydatek prądu, jakie są w stanie wygenerować nasze akumulatory amega.
  • Biegunowość „P+” i „L+”
  • Napięcie znamionowe, czyli maksymalne napięcie prądu elektrycznego jakie może być podane w sposób trwały na element lub urządzenie elektrotechniczne oznaczone symbolem V. 

Akumulatory ukraińskie Kraków – produkty na każdą kieszeń!