Akumulatory ukraińskie Katowice

Akumulator zapewnia energię całego pojazdu, to dzięki jego pracy możemy za każdym razem bez problemu odpalić nasz samochód i wyruszyć w drogę. Akumulatory ukraińskie cieszą się popularnością wśród kierowców, ale czy wiecie, który wariant odpowiada do waszego auta?

Akumulatory ukraińskie Katowice

Akumulatory ukraińskie Katowice

Rodzaje akumulatorów

Kiedy zauważysz, że Twój samochód nie działa prawidłowo m.in. zauważasz wolne obroty silnika podczas uruchamiania, charakterystyczne rzężenie rozrusznika czy coraz słabiej świecące światła możesz mieć pewność, że winowajcą jest bateria samochodowa. Średnia ich żywotność wynosi 5 lat, a każde ładowania negatywnie wpływa na baterię, powoli pogarszając jej stan. Na rynku możecie znaleźć wiele rodzajów akumulatorów przeznaczonych do różnych typów aut. Jakie rodzaje akumulatorów dostępne są na rynku polskim? Akumulatory, które oferuje rynek to m.in. kwasowo-ołowiowe, żelowe, akumulatory amega AGM, AFB, ECM, EFB, o których więcej możesz przeczytać tutaj.

Akumulatory ukraińskie Katowice – szeroki wybór niezawodnych baterii samochodowych!

Co powinieneś wiedzieć o akumulatorach Megatex?

Od lat wspieramy kierowców i uważamy, że różnorodność asortymentu jest kluczem do zaspokojenia potrzeb najszerszego grona użytkowników. Akumulatory dostępne w naszym sklepie podzieliliśmy na pięć wariantów w zależności od ich przeznaczenia.

  • Wariant M2 przeznaczony jest do pojazdów ze standardowym wyposażeniem,
  • Wariant M3 przeznaczony jest do pojazdów z minimalnym zużyciem energii oraz produkcji azjatyckiej,
  • Wariant M5 przeznaczony jest to pojazdów o wysokich parametrach technicznych i standardowym zużyciu energii,
  • Wariant M7 przeznaczony jest do pojazdów o wysokich parametrach technicznych i dużym poborze energii elektrycznej,
  • Wariant EFB przeznaczony jest do pojazdów wykorzystujących technologię StartStop lub z wysokim zużyciem energii.

Jak widzisz, szeroki asortyment pozwoli Ci na dobór odpowiedniego akumulatora. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą!